Aktualności

Certyfikat Złoty Płatnik 2015 dla ENERGO-TEL

Z przyjemnością informujemy, iż Spółka ENERGO-TEL została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections.

Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

  • PMI powyżej 80 punktów*,
  • Rating na poziomie powyżej CCC,
  • Brak aktywnych windykacji.

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Firma ENERGO - TEL S.A. uzyskała średnie PMI na poziomie 98 w roku 2015.

Więcej informacji po kliknięciu w link poniżej.

złoty płatnik

 

* PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) to dynamiczny wskaźnik stanowiący istotną wska-zówkę przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu kupieckiego danemu kontrahentowi. Do wyliczenia tego wskaźnika brane są pod uwagę przesłane przez uczestników należności, licz-ba dni średniego opóźnienia w płatnościach oraz zdarzenia prawne dotyczące danego kontrahenta.Powrót do wszystkich aktualności

17

listopad

Budowa sieci telekomunikacyjnych, sieci  światłowodowe, infrastruktura sieciowa, pomiary telekomunikacyjne, serwis sieci telekom