Władze Spółki

Sebastian Wydra - Prezes Zarządu

Jest doktorem nauk technicznych w zakresie telekomunikacji, absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe w różnych obszarach działalności operatorów telekomunikacyjnych.

Ponad 10 lat kierował pracami badawczo-rozwojowymi oraz zarządzał projektami technicznymi dla kilku operatorów telekomunikacyjnych w grupie Cyfrowy Polsat. Wdrożył m.in. pierwszy na świecie modem LTE w paśmie 1800MHz skomercjalizowany w sieciach Mobyland oraz CP.

W latach 2009-2010 doradzał Prezesowi Zarządu Aero2 w obszarze strategicznego rozwoju sieci telekomunikacyjnych. Uczestniczył przy planowaniu i budowie pierwszej w Polsce i 5 na świecie sieci LTE dla Mobyland (jednocześnie pierwszej na świecie sieci LTE w pasmie 1800 MHz). Z sukcesem prowadził lobbing międzynarodowy użycia częstotliwości 1800 MHz na potrzeby LTE, ze względu na pionierskie wdrożenie i brak dostępnej technologii.

Następnie w latach 2010-2012 pełnił funkcję najpierw Prezesa Zarządu, a następnie Dyrektora Zarządzającego obszarami IT, nowych technologii i rozwoju w spółce IT Polpager S.A.. Odpowiedzialny za utworzenie i zorganizowanie od podstaw spółki technicznej realizującej całość procesów planowania, budowy i utrzymania sieci telekomunikacyjnych dla 4 operatorów (Sferia, Aero2, Mobyland, CenterNet).

W roku 2012 dołączył do Polkomtel, gdzie przez 6 lat jako Dyrektor odpowiadał za sprzęt abonencki oferowany w sieciach Plus i Cyfrowy Polsat. Najpierw zarządzał obszarem logistyki i łańcuchem dostaw sprzętu abonenckiego, a następnie procesami rozwoju i wdrożeń produktów abonenckich.

Od 1 sierpnia 2018 roku Prezes Zarządu ENERGO-TEL S.A.

 

 

Marcin Dobosz - Wiceprezes Zarządu ds.Technicznych

 

 

Rada Nadzorcza

W skład Rady Nadzorczej Spółki ENERGO-TEL S.A. wchodzą następujące osoby:

Katarzyna Joanna Bojańczyk - Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Katarzyna Kobierska - Członek Rady Nadzorczej

Paweł Knop - Członek Rady Nadzorczej

 

Budowa sieci telekomunikacyjnych, sieci  światłowodowe, infrastruktura sieciowa, pomiary telekomunikacyjne, serwis sieci telekom